MATHEMA logo MATHEMA
 
 
Úvod
PRODUKTY
Reference
Podporujeme
Kontakt
AKČNÍ NABÍDKA
Odkazy
 
Reference zákazníků
 
INTERIÉR
 
Kuchyňské linky
vyjížďka
Kuchyně a jídelna je dominanta každého bytu, kde trávíme rodinné události každodenního života, kuchyně by měla působit příjemným dojmem, avšak plně uspokojit funkčností a praktičností své uživatele.V současné době nabízíme pracovní desky z technického kamene firmy MosaicTech.

Zobrazit reference >>>
 
Obývací pokoje
vyjížďka

Obývací pokoj je otázkou prestiže našeho bydlení,místem kde se odehrává mnoho důležitých rodinných událostí, ale také místem odpočinku a relaxace.Pro obývací pokoje jsou vhodné luxusnější materiály které umocní design v jakém koli stylu.

Zobrazit reference >>>

 
Dětské pokoje
vyjížďka
Dětský pokoj je pro Vaše dítě místem kde může mít své soukromí, kde se učí, hraje si a odpočívá, dětský pokoj by měl působit pozitivním dojmem, proto doporučujeme volit světlé a barevné odstíny, svojí funkčností musí vyhovovat dítěti od prvních krůčků až do doby kdy se postaví na vlastní nohy.

Zobrazit reference >>>
 
Vestavné skříně
vyjížďka

Vestavné skříně a šatní nábytek vytváří úložné prostory které svým vzhledem a nenápadností nenaruší koncept místností, či vstupních a průchozích prostorů, ovšem svým příjemným designem decentně doplní, naopak mohou se také stát výrazným prvkem Vašeho bytu, přičemž Vás vždy uspokojí svoji praktičností.
Zobrazit reference >>>

 
Postele z masivního dřeva, ložnice
vyjížďka

Ložnice, postele z masivního dřeva: ložnice Vám vždy musí poskytnout místo pro odpočinek , aby byl odpočinek kvalitní musí Vám dát Vaše postel maximální komfort. Doporučujeme ložnici nezatěžovat příliš velkým množstvím nábytku, avšak toaletní stolek pro dámu by rozhodně neměl chybět.

Zobrazit reference >>>

 
Doplňkový nábytek
vyjížďka

Pro dotvoření Vašeho bydlení Vám též vyrobíme komody, stolky, police či poličky.

Zobrazit reference >>>

 
Zakázková výroba interiérů - obchody , čekárny ordinací a jiné veřejné prostory
vyjížďka

Zakázkové vybavení interiérů dle Vašeho přání a potřeb Vám navrhneme vybavení prostor pro Vaše podnikání.


Zobrazit reference >>>
 
 
Truhlářství MATHEMA - Blízkov 19, 594 42 Měřín - tel. 775 666 720  |  info@mathema.cz